April 24, 2024

Lidhja mes Kiara Titos dhe Butrint Imerit është një ndër “telenovelat” më të përfolura në shoëbizzin shqiptar. Ata nuk e kanë pranuar asnjëherë se janë çift edhe pse disa herë janë kapur “mat” nga mediat dhe fansat, mirëpo së fundmi duket se ata janë ndarë pasi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram. Mirëpo ajo që është vënë re shpesh në fotot e Kiarës, janë komentet e shumta të fansave të Butrintit të cilët e ofendojnë shumë moderatoren.

Bukuroshja e ekranit ka publikuar një foto me bikini ku shihet e ulur mbi je shezlon.

Ai që ka rënë në sy ka qenë komenti i aktorit të njohur të humorit. Olsi Bylyku i njohur ndryshe si Kimikati e ka ofenduar shumë keq moderatoren, në kuadër të shakasë sigurisht, si për të imituar komentet e fansave të Butrintit. ‘Uaaa ndyrsina ke kto gurat edhe ke ky shazlloni ka hedh foto edhe butrinti , uuuu vdeksh ishalla o shtrig o qelpsin,’– shkruan aktori krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *