April 23, 2024

Aktorja Olta Gixhari prej kohësh është zhvendosur në Spanjë ku jeton me partnerin e saj dhe djalin Amar.

Së fundi aktorja ka thyer rrjetin, teksa shfaqet më seksi se kurrë me bikini minimaliste.

Aktorja ka treguar linjat e saj perfekte e veshur me një palë bikini ngjyrë jeshile, teksa shijon pushimet në Itali.Kujtojmë se gjatë periudhës së shtatzënisë dhe periudhës pas lindjes së djalit, Olta u bë një burim frymëzimi për shumë nëna të reja, duke treguar se nuk duhet të kompleksohen nga pamja e tyre pas lindjes. Madje, ajo tregoi se edhe të ushqyerit me gji fëmijën në publik nuk duhet të jetë më një kompleks./ CNA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *