March 2, 2024

Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurrela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeç sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në serës “ishull në Greqi” e doja në të vërtetë se ishte djalë i mirë.

Një dit vendosëm të shkonim në det për të bërë banjo dhe kur shkuam atje rastësisht takuam një kolege pune e të fejuarit e cila kishte ardhur me të vëllain për të bërë banjo, sapo e pashë ndjeva një tërheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djalë shumë seksi.

Pasi bëmë pak muhabet mua nuk po me duroheshe që të ngeleshim vetëm, po e shikoja ne sy dhe e pash qe edhe atij i pëlqeja se i ngelen sytë te gjoksi im. Nuk kaloi as gjysëm ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot,doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te por s’po gjeja momentin për t’ia thënë.

Mirpo për fat të mirë atij i mbaruan cigaret dhe tha se do të shkonte për të blerë paket në një dyqan atje afër, dhe unë i thash të fejuarit se do shkoja për të blerë një top për të luajtur, dhe shkova me nxitim në anën tjetër të rrugës ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuara me atë gocën. Isha shumë e emocionuar për momentin.

Kur po kthehej ai djali i bëra shenjë me dorë që të vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai hyri nuk i thamë asgjë njeri tjetrit por u përqafuam dhe filluam të putheshim si të çmendur ai me futi doren poshtë brekçeve dhe po më fërkonte o zot çfarë kënaqësie thashë se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar siç ishim filluam të bëjmë seks si dy të çmendu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *