March 2, 2024

Romee Strijd është një nga top modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Kështu që nuk është çudi që biondja seksi 22 vjeçare duket si një milion dollarë në fotot e fundit që ka publikuar duke promovuar të brendshmet e reja nga Victoria’s Secret, përcjell Bota sot.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, derisa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet.

Gjoksi shpërthyes i saj dhe barku i sheshtë kanë marrë gjithë vëmendjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *