March 3, 2024

Naten e marteses vjerra me kqyri me syt e saj a jam vir.ghine apo jo, nuk besojke qe nuk e kam bere asnjeher…

naten e marteses vjehrra me deshi e me kqyri me syt e saj a jam e prekne a jo se nuk me besojke qe nuk kam ba mardhanje me ish te dashurin kur hini ne dhome burri ke tu u tranu tha mshele gojen se ti nuk din me kqyr ai veq met tani e vertetoj qe nuk jam e prekt dhe tha ne fund qe ka me te besu gjithmon se nuk me paske rrejt e ke fitu besimin te une

Ma nuk te boj ksi sene e kur dul prej dhomes tja kom nis me kajt nuk mujsha me besu at sen e burri me kerkojke falje tan naten e kajke bashk me mu me thojke kjo qishtu eshte ja e bon te veten ja hiq…munohna me harru ate sen edhe pse e kam problem po vjehrra sillet prej asaj nate

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *