April 19, 2024

Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjodhen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim ate gjene qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin. Per ta pare Superfoton e kesaj vajze HAP REK IAMEN ME POSHTE JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *