March 2, 2024

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.
Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun

Madje, ata ditë me parë morën pjesë në një dasmë ku shkëlqyen në pamje. Këto ditë Kiara po qëndron në Turqi për të realizuar një emision argëtues, ndërsa Luizi ka shkuar në Amerikë ku pritet t’i mbajë disa koncerte.

Nga Turqia, Kiara ka publikuar një fotografi ku shfaqet në krahë të ish-banorit të BBV Albania, Ronaldit.

Në disponim të mirë, Ronaldo e përshkruan me ‘zemër’ këtë fotografi me Kiarën.

Kujtojmë që dyshja janë shumë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *