March 3, 2024

PAMJE 16+ / Arbenita e Feros pa jeleka pozon, meshkujt i “tranon”

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka bere paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e reperit, Fero këtë herê ka pozuar pa jelekê, shkruan
Padyshim linjat e saj janë kaq perfekte, dhe Fero sigurisht ndihet xheloz.

Vlen tê përmendim faktin se çifti janë edhe prindêr tê njê vajze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *