September 21, 2023

Një person është vrarë në orët e mbrëmjes në “Rrugën C” në Prishtinë.

Burime të konfirmuara bëjnë të ditur se personi i vrarë, i cili u qëllua me armë zjarri-Kallashnikov është Blerim Daci, i cili kishte dhe dokumente falso të cilat i përdorte, e të cilat ishin me emrin Blerim Shabani dhe jetonte ne Fushë Kosovë

Ndryshe viktima Blerim Daci, u qëllua me armë zjarri rreth orës 20 :00. Ai u gjet i pajetë në veturën e tij, e cila kishte regjistrim të Republikës së Maqedonisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *