March 3, 2024

Flet për herë të parë në media 20-vjeçarja e cila u filmua nga vjehrri dhe vjehrra në shtrat me të dashurin, në një fshat të Librazhdit. Ajo rrëfeu në emisionin ‘Me zemër të hapur’, në News 24 se është martuar që kur ishte 17 vjeçe dhe se mendjen për martesën me burrin 10 vjet me te madh se vetja ia kane mbushur “top” pikerisht vjehrrit dhe babai i saj.

“Prej tre vitesh e martuar, jam 20 vjeç, isha 17 vjeçe kur u martova. Isha fëmijë, ma mbushën mendjen dhe thashë nuk e dija çfarë do ndodhte më mbrapa. Familja e burrit ma mbushën dhe babi më thoshte që është familje e mirë e ma mbushën mendje e ma bën top e tani ja ku arriti puna. Në video janë personat që më mbushën mendjen, vjehrri e vjehrra, më shumë vjehrra ajo që bërtiste më shumë në video. Unë punoja, ata kishin lokalin aty. Vjehrra më zgjdhi nuse. Burri jeton në Gjermani prej 2 vitesh e gjysmë. Nuk e di jetën që bën ai atje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *