September 21, 2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë.

Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Luizi shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e tij e së fundmi duket se ka ndaluar për ‘të ndihmuar’ disa punëtorë, të cilët po rregullonin trotuaret në një lagje të Tiranës. Luizi ka postuar një video teksa ndodhet mbi mjetin që përdoret për të rregulluar rrugët dhe shkruan:

E rregulluam trotuarin në Myslym Shyri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *