March 3, 2024

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka ndarë në rrjetin social “Instagram” disa foto nga pushimet e fundit dhe ndjekësit kanë shpërthyer keq ndaj saj.

Ajo shihet teksa ka ekspozuar të pasmet, ku shfaqet me bikini duke ngritur pantallonat. Por, njerëzit nuk e kanë pritur mirë, madje kishte nga ata që thanë se po e bënte për vëmendje.

”Pse e bën veten të keqe kur je e mirë”

“E morëm vesh që je bo e famshme me b*thë. Nuk je e vetmja”

Më poshtë keni disa komente të tjera:

Sara nuk iu është përgjigjur asnjë komenti.

Kujtojmë se ajo u përfshi në një dramë me Dafina Zeqirin, dhe e gjitha për një varg kënge e cila ishte e ngjashme me këngën e Ledrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *