April 24, 2024

Ish-banorja e Big Brother VIP2 Olta Gixhari, mbetet një nga personazhet më të komentuar të këtij për shkak të pjesëmarrjes së saj në Reality Shoën e suksesshëm televiziv.

Aktorja ka preferuar që jetën e saj personale dhe veçanarisht imazhin e bashkëshortit të saj, Dorit, ta mbaj privat. Por duket se nuk i shpëton dot syrit të fansave, të cilët kanë postuar fotot apo videot të Dorit në rrjetet sociale.

Një në video të postuar në TikTok, Olta shfaqet krah bashkëshortit të saj në aeroportin Nënë Teresa në Tiranë, duke pritur për fluturimin e radhës

Kujtojmë që nga martesa me Dorin, Olta ka një djalë të moshës 2-vjeçare të quajtur Amar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *